Şuan toplam 1 salonda 157 kişi okey oynuyor!

Okey Plus Oyna

Okey Plus Oyna Günümüzün severek oynanılan ve özellikle arkadaş grupları arasında sıklıkla tercih edilen oyunların başında gelen okey, gelişen teknoloji ile birlikte artık mobil ortamda da oynanabilir bir hal almıştır. Kahvelerde ve özellikle dörtlü arkadaş grupları arasında tercih edilen okey oyunun bir kaç çeşidi bulunur. Bunlar; Normal okey, 101 okey, 51 okey gibi çeşitlerdir. Bunlardan en çok tercih edileni ve birçok kişi tarafından bilinerek oynanan, normal okeydir. 4 kişi ile birlikte oynanabilir ve oyunu öğrenmesi oldukça kolaydır. Oyunu gerçek olarak oynayabileceğiniz gibi sanal ortamda da, okey plus uygulamamızı kullanarak oynayabilirsiniz. Gerçek zamanlı oynayabileceğiniz oyunumuz, oyunu oynama kaliteniz ve oynama sıklığına göre sizi ödüllendirir. Oyun içerisinde geçerli olan bu ödüller ile daha keyifli bir okey plus oyna deneyimi yaşayabilirsiniz.

Okey Plus

Okey, 4 kişilik arkadaş grupları arasında sıklıkla tercih edilen ve oynanabilen bir masa oyunudur. Oyun 4 ıstaka, okey taşları ve bir tane zardan oluşur. Bir kaç çeşidi bulunan okeyden, en çok bilineni ve oynananı normal okeydir. Severek ve ilgiyle oynayabileceğiniz oyunlardan olan okeyi, artık sanal ortamda da cep telefonu, tablet veya bilgisayar ile de rahatlıkla oynayabilirsiniz. İndirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz olan ve yüksek oyun kalitesine sahip okey plus uygulaması ile ister arkadaşların ile ister İnternet ortamında, oyun esnasında tanışacağın insanlar ile okey oynayabilirsin. Sahip olduğu konuşma özelliği sayesinde oyun esnasında yeni arkadaşlıklar kurmanıza olana tanıyan uygulamamızı, Google Play Store üzerinde bulabilirsiniz.

okey-plus Okey Plus Oyna
okey plus

Okey Plus apk

Okey Plus apk oynamak için çok engin bir bilgiye ihtiyacınız yok. Arkadaşlarınız ile birlikte oynarken kolaylıkla öğrenebileceğiniz okeyi, mobil olarak da, uygulamamız aracılığıyla öğrenebilirsin. Oyun 4 ıstaka ve taşlardan oluşur. 4 kişiden oluşan oyunda, bir kişi, okey taşlarını belirlenen kurallar çerçevesinde diğer oyunculara dağıtır. Herkese 14 okey taşı dağıtılırken, oyuna başlayacak kişiye fazladan bir taş verilerek 15 taşa sahip olması sağlanır. 15 taşa sahip olan oyuncu elindeki fazla taşı sağ kısmından itibaren bırakmaya başlar ve diğer oyuncu isterse bırakılan okey taşını alarak oyuna devam edebilir. Veya bırakılan taşa dokunulmadan, ortadan bir taş çekilerek oyuna devam edilir. Bu şekilde devam eden oyunda, taşlarını belirli bir sıraya ve kurala göre dizen ilk kişi oyunu bitirir ve kazanmış olur.

Okey Plus Oyunu

Okey uygulamamıza kayıt olmak için uygulamayı indirmeli ve giriş yapmalısınız. İlk açılışta karşınıza gelen ekranda Facebook adresiniz ile kayıt olabilir veya yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınız oluşturarak oyuna giriş yapabilir ve okey keyfini mobil ortamda da deneyimleyebilirsiniz. Hesap açmadan da okey oyununu oynayabilirsiniz.

Okey Plus Nedir

Misafir modu, uygulamaya herhangi bir üyelik yapmadan veya Facebook ile giriş yapmadan, kolaylıkla oynayabileceğiniz bir oyun modudur. Bu modda herhangi 3 kişi ile eşleştirilir ve oyunda anonim olarak gözükürsünüz. Fakat bu şekilde oynayacağınız oyunda, herhangi bir ilerleme kaydedemezsiniz. Sadece tek seferlik oyunlar ile okey oynamış olursunuz. Daha zevkli bir oyun için ve yeni insanlar ile tanışabilmek için oyunda hesap açmalı veya Facebook adresiniz ile kayıt olmalısınız.

Okey Plus Nasıl Oynanır

Oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz olan uygulamamız ile, okey keyfini mobil ortamda da yaşayabilirsiniz. Oldukça makul bir boyutta olan uygulamamızı, Google Play Store üzerinden indirebilir ve okey oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okey oynamanın dışında sohbet özelliği ile de yeni insanlar ile tanışabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Oyunu beğenirseniz, arkadaşlarınıza da önererek, birlikte oynayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Okey Gösterge Nedir başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019