Şuan toplam 1 salonda 166 kişi okey oynuyor!

Eşli Okey Oyna

Eşli Okey Oyna, En sevilen oyunlardan biri olan okey oyna, hem erkekler hem de kadınlar ile oynanabiliyor. Kahvehanelerde hala popülerliğini koruyan okey ve bir değişik versiyonu olan 101, indirilen uygulama ile artık cep telefonlarında da oynanıyor. Eşli 101, yeni versiyonu ile sizi iki kişilik olan düellolara davet ediyor. Dört kişi ile oynanan oyun artık zaman kaybına son veriyor ve iki kişi ile oynanıyor.

Eşli Okey

Dijital oyun severlerin oldukça ilgisini çeken Mynet Eşli 101 Okey, farklı insanlar ile iletişim kurabilmenizi sağlıyor. Taşların büyülü dünyasında zaman geçirerek stres atabiliyorsunuz. Ücretsiz olan uygulama Android ya da IOS işletim sistemine sahip telefonlara indiriliyor. Kurduğunuz arkadaş grubu ya da tanımadığınız kişilerle oyun oynayıp kazanma sevincini yaşıyorsunuz. 101 düello ile iki kişi karşılıklı oynaya bilir kısa zamanda sizde kazanan taraf olabilirsiniz.

esli-okey Eşli Okey Oyna
esli okey

Eşli Okey 101 oyununda size dağıtılan taşları en fazla per yapacak şekilde dizin. Dikkat edin perler en az 3 taş ile olacak. Örneğin; kırmız renk 1, 2, 3 ya da kırmızı 2, sarı 2 ve mavi 2 gibi. Toplam da 21 adet taş dağıtılır. Dağıtılan taşlardan yapılan perlerin toplamı en az 51 olmalıdır. 51 olduktan sonra taşları yere açabilirsiniz.

Eşli Okey Oyunu

Eşli Okey Oyunu 101 Okey ile oyun oynarken sosyalleşebilirsiniz. Oyun sırasın da kurduğunuz grup ya da tanımadığınız kişiler ile sohbet edin. Arkadaş çevreniz çoğalsın.

Eşli 101 Okeyi akıllı telefonunuza indirin. Evde, işte, seyahatte, uçakta ve her yerde oynayın. Mobil internet ya da Wİ-Fİ üzerinde bağlantı kurulup oynanan oyun bağımlılık yapıyor.

Eşli Okeyin getirdiği bir diğer yenilik ise düellodur. Hem oyun oynayıp hem de çip para kazanın. Ücretsiz olarak yüklenebilen Eşli Okey Oyunları 101 Okey, düellolar da sizi bekliyor olacak. Kazandığınız çip paralar sayesinde daha yüksek puanlı odalara girip daha fazla para kazının. Bu sayede Top 100 listesinde kendinize yer edinin.

Bir önceki yazımız olan Sohbetli Okey başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.2 Yorumlar

 1. Cigdem

  23 Ocak 2020 at 20:27

  Okey

  Cevapla
 2. Hasan Arısoy

  3 Mart 2020 at 15:02

  Görmek istiyorum doğruluğunu

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019