okey odası

İletişim

[vc_row][vc_column width=”1/2″][separator headline=”h3″ title=”İletişim” style=”left” width_style=”short”][vc_column_text]Sitemiz ile ilgili tüm sorunlarınızı bizlerle paylaşa bilir önerilerinizi bizlere suna bilirsiniz. iletişim formunu doldurup bizlere göndererek bağlantı kura bilirsiniz. Sitenize okey salonu koymak istiyorsanız yada sitemiz üzerinden bir slaon oluşturmak istiyorsanız lütfen konu metnine site isminizi ve istediğinizi açıklayıcı bir biçimde yazınız.

Sitemize reklam vermek istiyorsanız, radyonuzu sitemizden duyurmak istiyorsanız, ve %100 gerçek kullanıcılara reklamınızı sunmak istiyorsanız bize yazınız.

Site Yönetimi

Site İmtiyaz Sahibi : Utku DOĞAN

Site Genel Yayın Yönetmeni :Hakan ÇALIMLI

Site Editörler : Mustafa YEŞİL, Sibel CİCEK, Site Gece Editörü : Kamuran GÜZELDOĞ

Site Hukuki Danışmanı : Av. Mehmet IŞIK

Site Reklam Sorum. : Semih ÇOŞKUNER

Okeyodasi.com – Yönetim[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][separator headline=”h3″ title=”Mesaj Gönderin” style=”left” width_style=”short”][contact-form-7 title=”İletişim” id=”5490″][/vc_column][/vc_row]

İletişim
5 (100%) 1 vote

OkeyOdasi.COM Yüzlerce Kişinin Tercih Ettiği Nezih Okey Sitesi


Sizlerde sevilen okey odalarımızda bay/bayan kullanıcılarla okey oynamanın keyifini çıkarın. Hemen okey odası sitesi üzerinden istediğini okey oyununu seçerek oynamaya başlaya bilirsiniz.

©2019 Tüm Hakları Saklıdır.