Şuan toplam 1 salonda 60 kişi okey oynuyor!

Çanak Okey

Okey oyunu günümüzde en çok oynanan oyunlar arasındadır. Artık kadın erkek genç yaşlı herkes okeyi çok sevmekte ve oynamaktadır. Artık dışarıda okey oynamak yerine internetten oynamak çok daha konforlu ve kolay. Okeyodası.com sitemize girerek ücretsiz bir şekilde istediğiniz kadar çanak okey oynayabilirsiniz.

Çanak okeyin mantığı bildiğimiz klasik okey ile aynıdır. Birçok kuralı okey oyunu ile benzerdir. Bu oyunun farkı oyun başlamadan önce her oyuncu ortadaki çanağa belli bir miktarda para koyar. Bu koyulan paranın miktarı oyunun başında belirlenir. Çanakta biriken para oyunu kazanacak olan kişinin ödülüdür.

canak-okey-1024x768 Çanak Okey
Çanak Okey

Çanak Okey Oyna

Eğer okey ile biterek oyunu bitirirseniz veya çifte gittiğiniz halde oyunu bitiren siz olursanız hem kendi ödülünüzü hem de çanakta biriken parayı siz alırsınız. Bunun dışında okeyin diğer kuralları çanak okeyde de geçerlidir. Oyun oynadıkça çanak sayesinde kazandığınız puanlar artar ve bu puanlar sayesinde farklı salonlara girebilirsiniz. Salonlar arasında çanağa düşük miktarlarda para konarak oynanan odalar olduğu gibi, çok daha yüksek miktarda para konarak oynanan odalar da bulunmaktadır. Bu odalarda aldığınız risk de çok fazla olsa da eğer çanaktaki parayı kazanırsanız puanınız da o miktarda artacaktır.

Okeyodası.com 2008 yılından bu yana birçok kişinin tercih ettiği bir internet sitesidir. Sitemize girerek direk olarak okey oyna butonuna basarak ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Siteye girdiğinizde bedava okey sayfasına girerek online olarak herhangi bir mekana giderek para ödemeden oynamaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya sistemin sizin oyununuza atadığı oyuncularla beraber oyunu oynayabilirsiniz.

canak-okey-oyna Çanak Okey
çanak okey oyna

Çanak Okey Nasıl Oynanır?

Oyun sırasında sohbet edebilir ve sohbet ettiğiniz kişilerle arkadaş olabilir daha sonrasında beraber oyunlara katılabilirsiniz. 7 gün 24 saat istediğiniz gibi ve istediğiniz kadar okey oyunu oynayabilirsiniz. Dünyanın dört bir tarafından oyuncular sitede oyun oynamaktadır. Herhangi bir süre kısıdı yoktur. Oyundaki genel amaç puanları biriktirmektedir. Bu puanları daha sonra çanağa para koyarak kullanabilirsiniz. Oyunda kullanan puanlar ve paralar tamamen sanaldır. Sizden herhangi bir ödeme istenmez oyun tamamen ücretsizdir.

Okey oyunu dört kişiden oluşmaktadır. Bireysel oynayabileceğiniz gibi karşınızdaki kişiyle eş olarak da oynayabilirsiniz. Okey oyununda oyuncular için eş bulmak kimi zaman zor olabilmektedir. Eğer oyuncular dilerse sistem direk olarak onlara eş atayabilmektedir. Bu sistem de eşli okey oynamayı çok kolaylaştırmıştır. Eşli okey oynarken eğer oynadığınız takım arkadaşınızdan memnun kalmışsanız arkadaş olabilir ve tekrar aynı kişilerle eşli olarak oynayabilirsiniz. Eğer eşli oyun oynuyorsanız takım arkadaşınız da ödül kazanır. Oyun sırasında eşinizle sohbet ederek çeşitli taktiklerle oyunu kazanmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

canak-okey-oyunu Çanak Okey
çanak okey oyunu

Çanak Okey Oyunu

Okeyodası.com sitesinin oyuncularına sunduğu en iyi imkanlardan biri online okey sistemidir. Siteye girip o anda sitede olan kişilerle canlı olarak oyun oynayabilirsiniz. Bu sistem sayesinde dünyadaki birçok insanla oyun oynama imkanı bulursunuz. Tanımadığınız kişilerle online oyun oynayabileceğiniz gibi gerçek hayatta tanıdığınız kişilerle siteden arkadaş olarak dışarıdaki oyun keyfinizi online okeye taşıyabilirsiniz.

Birçok yerde olduğu gibi binlerce insanın da okey oynamak için tercih ettiği Okeyodası.com’da da bazı kurallar bulunmaktadır. Bunlardan en önemli olan kural küfür etmenin kesinlikle yasak olması ve ahlak bozucu davranışlardan kaçınılmasıdır. Oyuncuların birbirlerine kişisel bilgilerini vermesi yasaktır. Böylece daha sonrasında ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

Sitede oyun sırasında herhangi başka bir sitenin veya kurumun reklamını yapmak oyuncuları bu konulara teşvik etmek kesinlikle yasaktır. Okeyodası.com sadece insanların kolay bir şekilde online olarak okey ve çanak okey oynamasını amaçlamaktadır. Bunun dışında herhangi bir amaç gütmemektedir ve bu gibi davranışlara izin vermemektedir.

Bir önceki yazımız olan Online Okey başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.1 Yorum

  1. mehmer

    12 Eylül 2020 at 15:17

    Merhaba bende üye olmak istiyorum

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019