Şuan toplam 1 salonda 104 kişi okey oynuyor!

Canlı Okey Oyna

Canlı Okey Oyna, odalarında sizlerin sıkılmaması için çeşitli etkinlerimizi kullanarak sizlerin canlı okey odalarında bulunan oyunlardan zevk almanız için elimizden geleni yapmaktayız. Okey oyunlarındaki eğlenceli ortamınızın monoton okey sitelerine benzememesi için elimizden geleninin en iyisini yapmaktayız. Okey odalarımızda hem oyunlarınızı oynayabilirsiniz, hem de istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Özelikle boş zamanların eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isteyenler için oyun oynama keyfi veren oyunlardan bir tanesi de canlı olarak oynanan okey oyna oyunlarıdır. Bu oynanan okey oyunları insanlar tarafından çok büyük bir keyif ile oynanmaktadır. Eğer gerçek anlamda okey oyununu oynamak istiyorsanız sitemizde bulunan canlı okey oyna seçeneklerinden faydalanmanız gerekecektir.

canli-okey-oyna Canlı Okey Oyna
canlı okey oyna

Canlı Okey

Canlı Okey oyununu tarihi çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Oyuna başlanıldığı zaman size 14 taş verilir. Iskarta adı verilen taşların üzerinde renklerine ve sayılarına göre dizime başlanır. Bu oyunda sır kimdeyse eğer elindeki işe yaramaz bir taşı yandaki arkadaşına atar. Yanındaki arkadaşı ise ister atılan taşı alır isterse de yerdeki bulunan taşlardan birini alır. Oyun bu şekilde eldeki 14 taşın her birini bir işe yarayacak şekilde ve her biri en az üçer taştan oluşan gruplar oluşuncaya kadar devam eder. Okey oyunu 1 den 13 e kadar giden taşlardan oluşur.

Odalarımız klimalı olup haftanın her günü ve saati hizmet vermekteyiz. Oyunlarımızda canlı okey oynayarak yeni arkadaşlar bulup günün stresini ve yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Özellikle de okey oynarken arkadaşlarınızı veya da sevdiklerinizi sitemize davet edebilir ve canlı okey oyununu oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak okey odalarında oynanan oyunlar insanları çok mutlu etmektedir. Çünkü insanlar okey oynayarak bütün sıkıntılarını unutmakta ve yeni arkadaşlıklar kurmakta en önemlisi mutlu olmaktadırlar.

canli-okey Canlı Okey Oyna
canlı okey

Canlı Okey Oyunu

Canlı Okey Oyunu olarak okey oynayan kişiler karşısında bulunan tamamen reel insanlar ile sohbet ederek oyun oynadıklarından dolayı keyifli zaman geçirmekte ve o kişiler ile sohbet edebilme imkanı bulabilmektedir. Bilgisayar ile oynanan oyunlarda sohbet edebilme imkanı bulunmadığından bu oyunlar insanlara keyif vermemektedirler. Onun için insanlar artık okey odalarında oynanan oyunları daha çok tercih etmektedirler. Sitemizde bulunan okey oyunu her anlamda insanları mutlu etmektedir. Sizde merak ettiyseniz, canlı okey oyununu hemen okey odası internet adresinden giriş yaparak oyun odalarına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Eğer bilgisayar ile okey oyunu oynamak isterseniz internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur. Ama gerçek kişiler ile okey oyunu oynayabilmek ve bu kişiler ile sohbet edebilmek istiyorsanız mutlaka internet bağlantınızın bulunması gerekmektedir. Okey oyununda başarılı olmak istiyorsanız eğer öncelikle kendinize güvenmeniz ve hızlı olmanız çok önemlidir. Canlı okey odalarında karşınızda bulunan kişiler ile sohbet ederek oynadığınız okey oyunlarında, oyunu oynadığınız kişiler ile beraber plan kurarak oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

canli-okey-oyunu Canlı Okey Oyna
canlı okey oyunu

Canlı Okey Siteleri

Canlı Okey Siteleri, Sitemizde gerçek kişiler ile oynanan oyunlarda hem oyun oynayabilme hem de sohbet edebilme keyfini yaşayabilirsiniz. Oyunlarda çok hızlı ve aktif olun, eğer hızlı olmazsanız diğer kişiler çok çabuk sıkılacağından ötürü oyundan ban yeme ve çıkarılma ihtimaliniz oldukça yüksek olmaktadır. Eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmek, reel kişilerle oyunu oynama keyfini yaşayabilmek, oyun oynamanın yanında, ayrıca sohbet edebilme şansına da yakalayabilmek adına sitemizde bulunan canlı okey odalarına giriş yapabilir ayrıca da hemen hızlıca oynama keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Canlı Okey Oyna 101

Canlı Okey Oyna 101, Diğer rakiplerinizle sohbet edebilme şansına sahip olmanızın yanında ayrıca istediğiniz kişi ile de özel olarak sohbet edebilirsiniz. Özellikle de ortak oyun oynuyorsanız oyunu oynadığınız, ortağınızın durumunu pm yani özel mesajla sorabilirsiniz. Kendinizi çok yalnız hissediyor ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız sitemize gelin ve burada bulunan canlı okey oyna seçeneğini kullanabilir, bu oyun seçeneği ile oyun oynamanın keyfini yaşarsınız. Oyun oynamanın yanında yüzlerce kişi ile sohbet edebilme şansınızda olur.

Bir önceki yazımız olan Bedava Okey başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019