• Türkiye'nin En Popüler OkeyOdası Sitesine Hoş Geldiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

101 Okey Oyna

101 Okey Oyna

Okeyodasi.com ile 101 okey oyna oyunundan yararlanın sizlerde hizmetin en iyisini bizlerle yaşayın okeyodası ile oyunun en heyecanlısını bizimle yaşayın. 101 Okey oyunları içerisinde oynarken eğlenceli dakikalar geçireceğinize eminiz. Metin yazımızı aşağıya kadar tamamı ile okumanızı öneririz. Okuma bitimine kadar oyunumuz ile ilgili tüm bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

101 OKEY OYNA NEDİR

101 Okey Oyna Oyunu bir çok sitelerde mevcut bir oyundur 1600 lü Yıllardan günümüze ulaşan en eski taş oyunlarından biri olan okey oyunu hala 2000 yılları içerisinde de popülerliğini muhafaza edip korumaya devam etmektedir. Zamanla bir çok okey zuhur etti, bunlar başıca şöyle olmaktadır. Çanak okey gibi masa etrafına çanak konulup içerisine belli bir şeyler konulup oyunun 1.ncisine sahip olmaktadır ödül. Klasik her kezin bildiği basit okey oynama şeklidir bu klasik okey oyunumuza birde renkli renksiz diye ayrımlar eklenmiştir. Daha bir çok okey oyun tarzı çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir. Okeyodasi.com olarak seçimimizi bizler mobil okey oyna üzerine yaptık bizim için sitemiz için en popüler olan okey oyununu seçtik ve biz 101 okey oyununa karar kıldık.

101 OKEY OYUNUNDAN BİR KAÇ FOTO

101 okey

101 okey


101 okey oyna

101 okey oyna

101 OKEY OYNA NASIL OYNANIR

101 Okey oyunumuzun nasıl oynandığını öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz sitemiz içerisinde henüz bunla ilgili bir içerik bulunmasa dahi bizler sizler için bu bilgilendirmeleri en kısa zamanda aktif hale getireceğiz ancak şimdilik sizlere şu şekilde yardımcı ola bilmek için söyleye bilirim ki okey oyunumuza bağlanıp salon içerisine ki yönetici arkadaşlardan da yardım talep ede bilirsiniz veyahut ben okey oyununu öğrenmek istiyorum derseniz. Operatör arkadaşlarımız emin olun sizlere ellerinden geldiğince yardımcı olacaklardır.

101 okey oyunumuz ile alakalı daha bir çok yenilikler olacaktır ve bu yenilikleri ve özellikleri sitemizin bu sayfası içerisinden takip ede bilirsiniz. Sizlerinde bizlere sormak istediği bir konu veyahut bir problem var ise iletişim kısmından bize lütfen yazınız. Vakit kaybetmeden oyunumuza hemen bağlanmak istiyorsanız alt kısımda bulunan hemen okey oyna butonuna basarak oyuna bağlana bilirsiniz. Okeyodasi.com olarak iyi oyunlar dileriz.

HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLA