Şuan toplam 1 salonda 265 kişi okey oynuyor!

Okey Oynamak Bir Sanat mıdır

Okey Oynamak Sanat Mıdır

Merhaba arkadaşlar konu başlığımızdan da gördüğünüz gibi okey oyunu oynamak bir sanat mıdır yada değil midir. Sizlerle beraber bu soruya bir cevap arayacağız. Biz okey odası olarak tahminimize göre bir sanat değil daha çok eğlence anlamına gelen bir oyun içeriğidir. Bu sebeple sanat olmadığı kanaatindeyiz. Okey oyna tamamen kahvelerde cafeler de daha çok eğlence için boş zaman geçirmek için vakit öldürmek için kullanılan bir oyun tarzıdır.

Bu sebeple okeyodasi.com olarak bu oyunun bir sanat olduğuna inanmamaktayız. Sanat öyle basit olmamalı olamaz ayrıca bir okey odası editörü olarak böylesine bir oyun için zaman öldürmenizi önermiyor tavsiyede etmiyoruz, Oyunu elbette arkadaşlarınız ile oynarken keyif ala bilirsiniz ancak buna bir sınırlama getirmeniz gerekiyor. Çünkü genelde okey oyunları bağımlılık yapa bilmektedir. Evet arkadaşlar okey oyununun bir sanat olduğuna yada olmadığına dair bir cevabınız varsa bize alt kısımdan içeriğimiz için yorum yaza bilir fikrinizi söyleye bilirsiniz.

Okey Öğrenirsem Bana Faydası Ne Olur

Oyunumuzu okey nasıl oynanır başlığımız içerisine girerek hem yazılı hem resimli anlatımları okuyarak öğrene bilirsiniz. Oyunumuzu öğrenmeniz çok zaman almayacak ve sizi yormayacaktır. Çünkü bizler en küçük ayrıntısına kadar içeriğimiz de sizlere her şeyi anlattık. Bu sebeple eksiksiz okursanız okey nasıl oynanır içeriğimizi tamamı ile olaya vakıf olacağınıza eminiz. Aklınıza takılan veyahut anlamadığınız noktalarda bize iletişim kısmından yazarak bilgi ala bilirsiniz.

Okey oyunumuzu hemen okey oynamak istiyorsanız vakit kaybetmemeniz için bizler sizlere kolaylık sunarak oyuna hemen bağlanma butonunu sayfamızın alt kısmına yerleştirdik. Alt kısımda bulunan hemen oynamak için tıkla butonuna basarak okey oyunumuza bağlantı kura bilir okey oynaya bilirsiniz.

Oynamak-İçin-TIKLA Okey Oynamak Bir Sanat mıdır
Oynamak İçin Tıkla


Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019