okey odası

okey odaları

OKEY ODALARI

Sitemiz okeyodasi.com sizlere bir birinden farklı okey oyunları ve okey hizmeti sunmakta. Dilediğiniz odayı seçerek istediğiniz okey salonlarında okey oyunu oynaya bilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz okey odaları içerisinde en iyi olan 5 odayı sizlere tanıtmak istedik bu odalarımızın isimlerini ve özelliklerini alt kısımda sizlere bildirmiş oluyoruz lütfen alt kısmı iyicene okuyarak anlayınız.

EN İYİ 5 OKEY ODASI

Gönül Okey Odaları

gönül okey odamız içerisinde okey oynarken gönüllük yapa bilecek okeyin keyfini sizlerde oyuncu arkadaşlarınız le doya doya çıkara bileceksiniz.

Sevgi Okey Odaları

Sevginizi kata bileceğiniz ve ifade ede bileceğiniz bir okey odasıdır. Sevgi okey odası ve salonları sayesinde sevgilinize oyun oynarken sevginizi göstermiş olacaksınız.

Aşk Okey Odaları

Aşkınızı bir kez daha yenileyin ve bir kez daha itiraf edin. Aşk sarhoşu ile sevgiliniz ile oynayacağınız okey oyununda ona taş atarken okey atın ve aşktan ne yaptığımı bilmiyorum diye bilirsiniz mesela.

Çiçek Okey Odaları

Çiçek okey odaları sayesinde ortağınıza ve sevdiğinize oyun içerisinde çiçek göndere bileceksiniz. Ve böylelikle onun kalbini kazanmanız zor olmayacaktır.

Daha bir çok okey odaları sizleri beklemekte hemen sitemiz üzerinden ana sayfamıza yönlenip okey oyna tıklayarak oyunumuzun tüm içeriklerine göz ata bilirsiniz. Yada direk alt kısımda bulunan hemen oynama butonumuz sayesinde okey odalarımızdan birini seçerek oyuna bağlana bilirsiniz.

HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLA

 

okey odaları
Puan Verin

Bir önceki yazımız olan ve sizin için yararlı olacak Kameralı Okey Oyunu başlıklı okey hakkındaki makalemizi de okumanızı öneririz.

OkeyOdasi.COM Yüzlerce Kişinin Tercih Ettiği Nezih Okey Sitesi


Sizlerde sevilen okey odalarımızda bay/bayan kullanıcılarla okey oynamanın keyifini çıkarın. Hemen okey odası sitesi üzerinden istediğini okey oyununu seçerek oynamaya başlaya bilirsiniz.

©2019 Tüm Hakları Saklıdır.