Şuan toplam 1 salonda 268 kişi okey oynuyor!

Mobil okey oyna

Mobil okey oyna

Mobil okey oyunu ile cepten telefondan okey oyunumuzu her zaman her yerde oynaya bileceksiniz. Sizler için tasarlamış olduğumuz bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun okey oyunumuzdan kopmayacaksınız. Her zaman okey oyunumuzun içerisinde olacaksınız. Ve böylelikle rakiplerinizin sizlerden daha çok puan toplamasına izin vermemiş olacak onlardan geriye kalmayacaksınız. Kameralı okey oyunu ile hemen oynamak için zaman kaybetmeyin yazılı metnimizi tamamen okursanız oyunumuzu nasıl oynayacağınız konusunda sizlere gerekli bilgileri aşağıya sunmuş bulunmaktayız.

MOBİL OKEY NEDİR

Mobil okey Cep Telefonu üzerinden oynanan bir uygulamadır. Bu uygulama ile her zaman okey oyunu oynaya bileceksiniz. ve bu uygulama sayesinde sitemiz okeyodasi.com içerisinde olan biten her şeyden her zaman haberdar ola bileceksiniz. Mobil okey odası bir çok yenilikleri ile sizlerle normal internet sayfamızdaki okey oyunundan farklı bir tasarımı ile hizmetinizde karşınıza çıkacaktır yenilikleri uygulama içerisindeki ok tuşları ile göre bileceksiniz. Eminiz uygulamamızı çok seveceksiniz.

MOBİL OKEY OYUNU OYNA

Okey oyna oyunumuzu hemen oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan hemen oyna butonuna basarak oyunumuza bağlana bilirsiniz. Bizi terci ettiğiniz için okeyodası sitesi web ekibi olarak sizlere teşşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Sesli Okey Oyna başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019