Şuan toplam 1 salonda 258 kişi okey oynuyor!

Kameralı Okey Oyunu

KAMERALI OKEY OYUNU

Kameralı okey oyunu ile sizlerde okey oyununu oynarken yarışmacı arkadaşlarla yada oyun içerisinde sohbet ettiğiniz biri ile kameralı okey oyunu oynamak ister misiniz? yapmanız gereken şey çok basit okey oynadığınız arkadaş yada sohbet kurduğunuz arkadaşınızdan skypesini isteye bilir skype programı içerisinde bir birinize kamera açıp bir yandan okey bir yandan kamera keyfi yaşaya bilirsiniz. başarılar dileriz.

Okeyodasi.com olarak okey oyununu oynarken hem şarkılar dinleyecek hemde arkadaşınız ile kameralı görüntülü sohbet ede bileceksiniz hiç bir yerde olmayan bu okey odası sistemimizi 7/24 çalışarak sizler için hazırlamış bulunmaktayız. Ancak sistemimizi aktif edemediğimiz için henüz bu sebeple yukarıdada belirttiğimiz gibi geçici bir süreliğine skype veyahut face gibi sosyal medya siteleri üzerinden görüntü sağlaya bilirsiniz.

KAMERALI OKEY NEDİR

Kameralı okey oyunumuz tamamen karşılıklı iki oyuncunun yada masa içerisinde yer alan 4 oyuncununda kendi istekleri doğrultusunda oyun oynarken bir birini görmeleri anlamına gelmektedir. Bu uygulamamız henüz Türkiye’de bulunmamaktadır. Biz okey odası ailesi olarak bu uygulamamız ile bir ilki başarmaya niyetlendik. Siz kullanıcılarımızın yardımları ve destekleri ile de bu uygulamadan başarılı çıkıp farklı uygulamalar yolunda ilerlemeye çalışmalarımıza devam edeceğiz.

101 KAMERALI OKEY OYNA

101 kameralı okey oyna oyunumuzu da aktif etmeyi düşünüyoruz bu çalışmamız da listemizde mevcut ancak mevcut klasik kameralı okey oyununu aktif hale getirmeden 101 okey oyna oyunumuzu aktif hale getiremiyoruz bu sebeple öncelik hedefimiz kameralı okey versiyonunu bitirip siz kullanıcılarımıza sunmaktır. Üzülmenize gerek yok çünkü geçici bir süreliğine klasik sesli okey oyna ile vakit geçire bilirsiniz 101 okey oyununu aktif hale getirdiğimiz zaman bol bol oynaya bileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Mobil okey oyna başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.Son Yazılar

esli-okey-180x110 Eşli Okey Oyna
18 Nisan 2019
sohbetli-okey-oyna-180x110 Sohbetli Okey
17 Nisan 2019
Okeyde-Kac-Tas-Olur-180x110 Okeyde Kaç Taş Olur
15 Nisan 2019