• Türkiye'nin En Popüler OkeyOdası Sitesine Hoş Geldiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Sitene Okey Ekle

Merhaba arkadaşlar okeyodasi.com sitene okey ekle  içerik sayfamıza hoş geldiniz bu sayfada aşağıdaki bulunan kodu sitenize koyduğunuz zaman siteniz de okeyodasi.com sitesine ait okey kullanımını yayınlamış olur kullanıcılara okey oyunu hizmeti sağlamış olursunuz.

İsterseniz siteniz için Bir salon verelim? Nasıl mı iletişim sayfamıza girip formun yan tarafında yazılı olan metni okuyup ardından bize mesaj yazmanız yeterli olacaktır bizler size 24 saat içerisinde dönüş yapıyor ve size ait bir okey salonu aktif hale getirmiş oluyoruz. Dilerseniz sitemizde 101 okey oyna oyunundan istifade ede bilirsiniz.

Size ait olan salon içerisinde radyo yayınını siz istediğiniz radyoyu koyma hakkına sahip oluyorsunuz. Salon içerisinde bulunan VOP AOP SOP SUPERSOP gibi yetkilendirme sisteminizde siz yapıyor dilediğinizi kendi salonunuzda yetkilendire biliriyorsunuz.

<applet code="esGame.class" width="100%" height="487" codebase="http://irc.okeyodasi.com/okey/" archive="http://irc.okeyodasi.com/okey/esOkey.jar">
<param name="CABBASE" value="http://irc.okeyodasi.com/okey/esOkey.cab">
<param name="masa" value="#okey">
<p>Tarayiciniz java desteklemiyor ya da engelliyor.</p></applet>