• Türkiye'nin En Popüler OkeyOdası Sitesine Hoş Geldiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır

Merhaba sevgili okeyodasi.com kullanıcıları bu bölümümüzde sizlere okey oyunu nasıl oynanır anlatımını sunacağız. Çok eski yıllara dayanan okey oyunu meraklıları gün geçtikçe azalması yerine artış göstermektedir. Bir çok okey oyna sitesi açılmış ve hala açılmaya devam etmektedir. Biz Okeyodasi.com olarak kendini 2009 Yılından beri göstermiş olup bir çok yeniliklerle kendimizi kanıtlamaya devam etmekteyiz. Daha fazla zaman kaybetmenizi istemediğimiz için hemen konumuza girmek istiyorum. Alt kısıma çıkarmış olduğum yazı metnini tamamen okuduğunuz zaman okey oyununun nasıl oynandığını öğrenmiş olacaksınız.

MİSAFİR NİCK İLE OKEY NASIL OYNANIR

Yapmanız gerekenler öncelikle sitemiz www.okeyodasi.com ana sayfasını ziyaret ediyoruz. Ardından ana sayfada kocaman bir slayt içerisinde hemen oyna butonu göreceksiniz ona tıklayarak okey oynama sayfamıza bağlanmış olacağız. Bağlanmış olduğumuz sayfada karşınıza bir aplet tabela çıkacaktır bu aplet içerisinde kullanıcı adı ve şifre ayrıca avatar seçme gibi içerikler göreceksiniz. Bu kısımda yapmamız gereken takma isminizin olduğu yeri hemen yazıyoruz şifre olacak kısmı boş bırakıyoruz. Avatarımızı bay bayan şeklinde ayırt etmemize gerek yok misafir kullanıcı olarak girip üye olmadan okey oynayacağımız için birini rast gele seçe bilirsiniz. Ardından Oyuna giriş yap diyoruz ve karşımıza tekrar bir menü çıkacak bu kısımda şifre mail kısımlarını boş bırakıp direk alt kısımda bulunan misafir olarak gir seçeneğini seçiyor oyuna misafir kullanıcı olarak bağlanmış oluyoruz.

TAKMA İSİM İLE OKEY NASIL OYNANIR

Yukarıda da belirttiğim şekilde okey oynama sayfamıza bağlantı sağlıyoruz ardından takma isminizi giriyorsunuz şifre kısmını boş bırakıyoruz avatarımızı seçiyor bağlan diyoruz karşımıza çıkacak olan tabloda bu sefer mail kısmına gerçek mail adresinizi giriyorsunuz. Mail adresinizi yanlış girerseniz ilerde takma adınız ile alakalı bir durumda yardım göremezsiniz. Takma isminizin şifresini oluşturmak için aklınızda kalacak kimse ile paylaşmayacağız bir şifre belirliyorsunuz. Akabinde avatarımızı seçiyor takma ad kaydet seçeneğine basarak yeni kayıtlı takma ad ile oyuna bağlanmış oluyoruz. Okey oyunumuzu hemen oynamak istiyor öğrenmek istiyorsanız alt kısımda bulunan oynama yazısına basmanız yeterli olacaktır.

HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLA