• Türkiye'nin En Popüler OkeyOdası Sitesine Hoş Geldiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Okey İndir | Bedava Okey Oyunu İndir

Okey indir

Sevgili okeyodasi.com kullanıcıları sitemizde okey indir hizmetini aktif hale getirmiş bulunmaktayız. Sitemizde bundan sonra oyunumuz olan okey odalarına bundan böyle daha hızlı ve daha pratik biçimde bağlanmanız için sizler için okey oyna sayfamızı oluşturduk ve oyunu bir exe haline getirerek sizlere sunmuş bulunmaktayız.

BEDAVA OKEY İNDİRME

Üstelik bu hizmetimizi sizlere tamamen bedava sunmaktayız. Sitemiz içerisinde 101 okey oyna oyunumuz ve diğer okey oyunları ile hiç bir ücret ve hiç bir bedel ödemeden bilgisayarınıza okey oyunumuzu indirmiş olacak kurulumun yapıp oyunumuza bağlana bileceksiniz. Bedava okey indir hizmetlerimizden yararlanmak için makale yazımızı tamamen okumanızı tavsiye ederiz.

LOGO-1

OKEY OYUNLARI İNDİRME

Bir birinden farklı okey oyunlarını indirip hangi okey oyununu saçerseniz eğer o oyunumuza bağlanmış olacaksınız bu indirme oyunlarımız arasında, 101 okey indir ve çanak okey indir gibi klasik okey haricinden farklı okey indirmeler de mevcut. Hemen sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanın sitemizde mobil okey oyna özelliği ile ayrıca eğlencenin tadını çıkara bilirsiniz.

OKEY OYUNUNU NASIL İNDİRE BİLİR VE KURA BİLİRİM

Yazımızı tamamen okumanızı öncelikle tavsiye ediyorum, okey oyunumuzu indire bilmeniz için öncelikle en alt kısımda bulunan indirmek için tıkla butonuna basmanızı istiyorum. Butona bastıktan sonra OKEY.exe isminde bir dosya inmiş olacak bilgisayarınıza bu dosyaya çift tıklıyoruz. Açılan pencerede KUR yazısı buyuk olan düğmeye basıyoruz ve kurulumu Tamam diyerek bitirmiş oluyoruz. Kurulum sonrası Masa üstünüze okey logosu olan bir icon oluşacak bu icon sayesinde oyunumuza ne zaman isterseniz bağlana bilecek hızlı ve pratik okey hizmetimizden yararlana bileceksiniz. Hemen oyunumuzu kurmak oynamak istiyorsanız aşağıdaki linkle tıklayınız.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA